ABSOLVENTI ZUŠ KAROLINKA, kteří úspěšně vykonali přijímací zkoušky, kteří studovali anebo právě studují na středních školách, konzervatořích, pedagogických fakultách či jiných vysokých školách uměleckého zaměření a to od založení školy v r. 1992/1993:
HUDEBNÍ OBOR
1. Marcela Černotová – Pedagogická fakulta Brno, hudební výchova – matematika
2. Barbora Kocurková – Pedagogická fakulta Ostrava, hudební výchova – český jazyk
3. Jarmila Michálková – Pedagogická fakulta Ostrava, hudební výchova – český jazyk
4. Lucie Balcarová – Pedagogická fakulta Hradec Králové, hudební výchova – anglický jazyk
5. Soňa Vašková – Pedagogická fakulta Olomouc, hudební výchova, housle – matematika
6. Michal Jelének – Pedagogická fakulta Ostrava, hudební výchova – český jazyk
7. Martina Havlová ml. – Konzervatoř Kroměříž, klavír
8. Bronislava Dočkalová – Konzervatoř Kroměříž, cimbál
9. Josef Havel – Konzervatoř Kroměříž , Ostravská univerzita – fakulta umění, housle
10. Miroslav Orság – Deylova konzervatoř Praha, klavír, zpěv
11. Klára Švachová – Janáčkova konzervatoř Ostrava, housle
12. Jan Maceček – Konzervatoř Brno, od r. 2012 AMU Praha, housle
13. Lenka Juřicová – Pedagogické lyceum Přerov
14. Eliška Bařáková – Janáčkova konzervatoř Ostrava, housle
15. Michaela Pízová – Střední pedagogická škola Kroměříž
16. Barbora Kovářová – Konzervatoř Kroměříž, kontrabas
K 1. 9. 2014 Vysoká škola múzických umění Bratislava, kontrabas
17. Nicole Maňáková – Konzervatoř Kroměříž, zpěv
18. Kateřina Bařáková – Střední pedagogická škola Kroměříž
19. Martina Šrámková – Střední pedagogická škola Kostka Vsetín
20. Pavla Plánková – Konzervatoř Brno, kontrabas
21. Michaela Jochcová – Konzervatoř Kroměříž, bicí nástroje
22. Zuzana Kocurková – Konzervatoř Kroměříž , zpěv
23. Mariana Frydrychová – Konzervatoř Brno, příčná flétna
24. Jitka Kysučanová – Konzervatoř Opava, zpěv, klavír
25. Martina Šrámková – Konzervatoř Kroměříž, klavír
26. Martin Václavík – Konzervatoř Kroměříž, kontrabas
VÝTVARNÝ OBOR
1. Martin Pokorný – VŠUP Praha, intermédia
2. Marie Polášková – FAVU Brno, malba, performance
3. Jaroslava Vojtelová – SUPŠ Uherské Hradiště, návrhářství obuvi a módních doplňků
4. Hana Koňaříková – Vyšší odborná škola umění Zlín, sochařství
5. Martina Václavíková – SPŠ kamenosochařská Hořice v Podkrkonoší
6. Petra Minarčíková – SOŠ uměleckých řemesel Luhačovice, keramika
7. Miroslava Cvanová – SUPŠ Ostrava-Poruba, keramika, porcelán
8. Martin Cigánik – SUPŠ Uherské Hradiště, užitá malba
9. Gabriela Bolfová – Soukromá SUŠ Ostrava-Hrabůvka, propagační grafika
10. Pavlína Vlčková – SZŠ Olomouc, zubní technik
11. Jana Bartoňová – SUPŠ Brno, užitá malba
12. Stanislava Jurečková – SŠT Zlín, reprodukční grafik
13. Roman Křenek – SOU Luhačovice, umělecké zpracování kovů
14. Alice Leskovjanová – Střed. odborná škola oděvní Bystřice p. H.
15. Tibor Mužík – SUPŠ Uherské Hradiště, design
16. Hynek Bařák – SUPŠ Uherské Hradiště, užitá malba, design
17. Monika Rudolfová – FAVU Brno, sochařství
18. Petra Grísová – VUT Brno, fakulta architektury, obor architektura + urbanismus
19. Jana Šipulová – VUT Brno, fakulta architektury, obor architektura, urbanismus
20. Bohuslav Vašut – SPŠ nábytkářská, Bystřice p. H., umělecko-řemeslné zpracování dřeva
21. Dalibor Růžička – ČVUT Praha (fakulta architektury)
22. Michaela Drozdová – SUŠ Ostrava, fotografie
23. Dominik Ilichman – SUŠ Ostrava, malba
24. Lenka Martináková – SUŠ Sklářská Val. Meziříčí, průmyslový design
25. Filip Kučera – SUŠ Sklářská Val. Meziříčí, průmyslový design
26. Aneta Minarčíková – SŠUŘ Ostrava, malba
27. Martina Valchářová – SUŠ Ostrava, ilustrace a grafika
28. Ondřej Uherek – SUPŠ Uherské Hradiště, multimediální tvorba
29. Ondřej Blaha – ČVUT Praha, architektura)
30. Radek Mužík – SUPŠ Uherské Hradiště, design, kamenosochařství
31. Simona Ondřejková – SUPŠ Uherské Hradiště, móda – navrhování textilu a doplňků
32. Vojtěch Strabačka – SUPŠ Uherské Hradiště, multimédia
33. Veronika Drozdová – SŠUS Valašské Meziříčí, volné umění a vitráž
34. Vít Mazáč – SUŠ sklářská Valašské Meziříčí, malba
35. Helena Frydrychová – SUPŠ Uherské Hradiště, malba
36. Kateřina Martincová – Vyšší odborná škola oděvního návrhářství, scénická a výstavní tvorba
37. Barbora Václavíková – Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí, průmyslový design
38. Lucie Martinátová – Střední uměleckoprůmyslová škola Frýdek- Místek, průmyslový design
39. Dominika Hrňová – Akademie výtvarných umění Praha, malba
LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
1. Mikuláš Bukovjan – Konzervatoř Ostrava